Sebringi juures näitab Nissan, et võidu võitmine võtab rohkem kui kiirus - Autod - 2019

Anonim

Kiirus on suurepärane, kuid see võtab rohkem kui kiirus, et võita legendaarne vastupidavussõit nagu 12-tunnine Sebring, mis on olnud Ameerika Ühendriikide võidusõidu kalender alates 1950. aastast. Kombineeritud vastupidavus ja kütusesäästlikkus sai Nissani meeskonda juhid podiumi tipptasemele sel aastal.

Mis puutub USA motosportrisse, siis iga-aastane tsirkuleeriv võistlus Sebringis, Florida, on võistlev vaid Indiaapolis 500 ja Rolex 24-ga Daytonas, mis on ikooniks saanud. Selle aasta juhid Pipo Derani, Nicoals Lapierre ja Johannes van Overbeek võitsid oma numbri 22 Tequila Patroni poolt toetatud Extreme Speed ​​Motorsports Nissan Onroak DPi. See ei olnud lihtsalt kiirus, mis sai sinna.

Kui võistlus lõppes, keskenduti kütusekasutusele, ütles Derani Racerile. Ta tegi just ühe tunni ja 35-minutilise läbisõidulõpu, kuid ta pidi veel autosse viimistlema. Derani pidi säilitama piisavalt kiirust, et jõuda konkurentide ees, säilitades samal ajal piisavalt kütust, et see viimistlus lõpule viia. Nagu kohutav pendelõik, kes üritab iga gaasi paagist viimast välja tõrjuda, sai ta viimasel ringil madala kütuse hoiatusena.

Asjad oleksid olnud väga erinevad. Teine Extreme Speed ​​Motorsports Nissan, auto nr 2, likvideeriti enne ühe ringi läbimist. Kokkupõrge numbriga 90 Cadillac põhjustas nii palju sisemist kahju, et auto võistlusest välja võeti. See Cadillac alustas võistlusi staatuse positsioonis, kuid oli kaasatud mõne teise kahe nädala möödumiseni. Selles võidusõidu ajal võib midagi juhtuda.

Sebringis veedavad autojuhid nii palju aega kui üksteisega võitlevad. Florida 3.74 miili kohas asuvas vanalinna Hendricksi armee lennuväljal on kasutatud relvajõude, kus II maailmasõja ajal koolitati USA relvajõudude õhujõudude B-17 meeskonda. Nii et kuigi enamus ratsapiire on täiesti sile kõnniteed, on Sebringil raskmetalli plaadid, mis karistavad autosid. Tänavu võitis Nissan 344 ringi - kokku 1 286, 56 miili.

Kuigi Cadillac on domineerinud IMSA WeatherTech SportsCar meistrivõistlustel, millest osa on Sebring, osutus Nissan peamiseks konkurendiks Mazda. Tänu oma RT24-Ps'i pisikestele 2, 0-liitrilistele mootoritele on Mazda kütusekulu mänginud. Kuid selle 55. auto võeti võistlusest välja, kui tema mootor kõhkles pärast pit stopp taaskäivitamist, samal ajal kui piduriprobleemid langesid järjekorras numbri 77 alla.

Nissan, Cadillac ja Mazda kõik võistlesid üldise võidu eesmärgipõhiste "prototüüpide" võidusõiduautodega, kuid Sebring sisaldab ka kahte klassi autodele, mis põhinevad tootmismudelitel. GTLM'is võitis number 911 Porsche 911 RSR oma klassi võidu võitnud BMW, Chevrolet, Fordi ja Ferrari. Lamborghini Huracán GT3 number 48 võitis madalama taseme GTD klassis.